MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Kullanım Şartları

Mağazamızda Alışveriş Yapan Herkes Bu Sözleşmeyi Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır.
Satış: Satış işlemi yalnızca 18 Yaşından büyük Türkiyede İkamet edenlere yapılır.
Vergi: Satışı yapılan tüm ürünlere KDV dahildir. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.
Üye Bilgileri: Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorululuktan dolayı gereklidir.
Hatalar: Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı mağazamız sorumlu tutulamaz.
Fiyat Politikası: Mağazamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği mağazamız belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, Ürün üreticisi, İthalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.
Ürün Stokları: Satışta ki az miktarda da olsa bazı ürünlerin stoklu çalışılmamasından dolayı mağazamız sipariş verilen ürünlerin tümünün 3 iş günü içerisinde temininden sorumlu değildir. Temin edilemeyen ürün olduğunda müşteriye en kısa sürede bilgi verilerek en uygun seçenekler iletilir. Bu seçenekler ücret iadesi ve yaklaşık bekleme süresidir. Müşteri dilediğini seçmekte özgürdür. 
Garanti: Mağazamız ve Müşteri Garanti Koşulları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.
İade: Mağazamız sattığı her hangi bir ürünü İade Koşulları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.
Ücretler: Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.
Müşteri Memnuniyeti: Mağazamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.
Güvenlik Tedbirleri: Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Mağaza yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya Yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.
Ürün Teslimatı: Teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edilemez. Sipariş edilen Paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.