KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimiz ülkemiz potansiyelindeki mevcut bulunan hayvan ırklarını ıslah amaçlı süt ve besi hayvancılığı sektörüne hizmet vermektedir. Yurt dışındaki uluslararası firmalardan ithal etmiş olduğumuz üstün nitelikli, ülke hayvancılığını destekleyen, üreticiye karlılık sağlayan, kaliteli ve yüksek süt verilimli, ideal meme yapısı ve mükemmel bir ayak bacak yapısına sahip üretim yapabilmek için özenle seçilmiş boğa spermalarını sektörümüzde hizmetinize sunarak, daha iyi üretim ve daha iyi verim elde etmek için Türkiye hayvancılık sektörüne hizmet vermeyi üzerimize görev edinip kaliteli hizmet ve istikrarlı  servis anlayışı ile sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.
 
Amacımız tüm dünyadan kaliteli spermaları ithal ederek Ülkemiz hayvancılığına katkı sağlayıp kalite çıtasını bir üst seviyeye yükseltmektir. Ayrıca firmamız, medikal & veterinerlik ürünleri ile de bu sektöre hizmet sunmaktadır...
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.